toto je popisek

Veteran Steel Man

Je málo činů tak pošetilých a přece tak mužných,...

Propozice

Trasy

Startovní listina

Přihláška


Kalendář 2018

Triatlon

28. července


Výsledky 2017

Výsledky 2016

Výsledky 2015

Výsledky 2014

Výsledky 2013

Výsledková listina Veterean Steel Man 2014

Pořadí Jméno a příjmení rok narození kategorie Startovní číslo Poř. v Kat. Celkový čas    Plavání        Kolo         Běh    
1 Martin Lipenský 1969 M-free 2 1 02:12:42 00:14:52 01:22:12 00:33:22
2 Tadeáš Foltýn 1990 M-free 53 2 02:13:29 00:13:59 01:22:15 00:35:46
3 Vít Svozil 1992 M-free 13 3 02:15:29 00:16:23 01:20:34 00:35:53
4 Jan Hél 1986 M-free 29 4 02:19:16 00:15:35 01:23:01 00:38:46
5 Daniel Hájek 1989 M-free 28 5 02:21:41 00:18:35 01:29:04 00:31:08
6 František Kocourek 1983 M-free 18 6 02:22:16 00:16:29 01:27:12 00:36:14
7 David Vronka 1974 M-free 40 7 02:22:41 00:15:49 01:21:53 00:43:38
8 Petr Synek 1985 M-free 33 8 02:23:35 00:12:42 01:29:21 00:39:05
9 Libor Vysloužil 1989 M-free 56 9 02:25:22 00:12:33 01:34:27 00:35:36
10 Ji?í Veru?ák 1980 M-free 8 18 02:25:55 00:19:19 01:27:04 00:46:27
11 Aleš Vrba 1980 M-free 6 10 02:25:55 00:16:12 01:27:38 00:39:30
12 Milan Možný 1971 M-free 25 11 02:26:10 00:13:44 01:28:24 00:41:49
13 Petr Pastucha 1974 M-free 23 12 02:28:48 00:16:10 01:29:35 00:39:51
14 Pavel Dostál 1974 M-free 24 13 02:30:06 00:19:10 01:25:08 00:42:24
15 Kamil Klemsa 1981 M-free 3 14 02:30:38 00:19:25 01:27:09 00:41:13
16 Karel Hu?ka 1969 M-free 1 15 02:30:55 00:16:08 01:30:47 00:41:49
17 Jan Kovanda 1968 M-free 68 16 02:31:39 00:17:30 01:30:06 00:42:09
18 Vladimír Machá?ek 1980 M-free 52 17 02:34:18 00:19:35 01:26:01 00:46:56
19 Št?pán Zimmermann 1991 M-free 5 19 02:35:57 00:18:50 01:30:06 00:42:20
20 Pavel Mikita 1952 M-50+ 50 1 02:37:24 00:15:45 01:21:05 00:47:57
21 Roman Rozehnal 1975 M-free 10 20 02:39:04 00:18:59 01:30:13 00:47:33
22 Tomáš Továrek 1986 M-free 15 21 02:40:08 00:29:38 01:24:13 00:42:24
23 Michal Karásek 1979 M-free 34 22 02:41:13 00:21:38 01:36:00 00:42:14
24 Martin Zaoral 1981 M-free 9 23 02:41:40 00:22:19 01:34:22 00:43:43
25 Michal Koní?ek 1986 M-free 43 24 02:44:34 00:18:39 01:41:02 00:42:10
26 Michal Mogrovics 1947 M-50+ 38 2 02:45:39 00:17:58 01:34:02 00:50:32
27 Filip Drešr 1994 M-free 20 25 02:45:49 00:19:03 01:39:10 00:45:14
28 Lenka Poklopová 1989 Ž-free 41 1 02:46:08 00:19:22 01:50:25 00:35:04
29 Milda Dvo?ák 1975 M-free 35 26 02:46:58 00:16:41 01:38:59 00:47:26
30 Tomáš Ml?och 1981 M-free 12 27 02:48:03 00:18:54 01:38:14 00:48:23
31 Maria Bandzakova 1989 Ž-free 45 2 02:48:28 00:15:31 01:45:35 00:43:55
32 Tomáš Zikmund 1974 M-free 55 28 02:49:24 00:17:10 01:36:22 00:53:28
33 Alois Ondrouch 1962 M-50+ 22 3 02:51:43 00:18:39 01:36:27 00:51:33
34 Vladimír Polívka 1969 M-free 54 29 02:55:31 00:18:20 01:38:49 00:55:15
35 Martin R?ži?ka 1971 M-free 30 30 02:58:24 00:22:01 01:40:08 00:53:24
36 Pepa Procházka 1972 M-free 19 31 03:00:15 00:17:32 01:46:58 00:52:27
37 Roman Kub?na 1982 M-free 37 32 03:00:20 00:22:23 01:49:03 00:45:30
38 Petr Janál 1981 M-free 21 33 03:01:58 00:21:04 01:38:00 00:59:43
39 Mojmír Kope?ný 1964 M-50+ 36 4 03:02:00 00:19:48 01:51:24 00:46:24
40 Jan Panenka 1966 M-free 57 34 03:04:48 00:22:16 01:40:43 00:57:10
41 Daniel POLANSKÝ 2003 M-free 31 35 03:10:34 00:20:44 01:42:25 01:02:40
42 Martin Šišma 1989 M-free 44 36 03:17:25 00:22:04 01:54:58 00:57:25
43 Adam POLANSKÝ 2005 M-free 32 37 03:19:48 00:22:14 02:00:22 00:50:32
44 Markéta Hanáková 1974 Ž-40+ 27 1 03:21:34 00:20:49 02:04:55 00:52:39
45 Olga Panenková 1972 Ž-40+ 4 2 03:23:49 00:20:10 01:50:32 01:08:37
46 Martin Hubá?ek 1970 M-free 51 37 03:25:36 00:18:57 01:57:49 01:06:17
47 Rostislav Synek 1957 M-50+ 47 5 03:45:36 00:21:36 02:00:20 01:06:17
48 Roman Be?vá? 1965 M-free 14 38 04:05:36 00:24:34 01:56:59 01:16:17
49 Tomaš Kovanda 1979 M-free 79 39 04:25:36 00:24:38 02:36:46 01:20:17

Výsledková listina Hobby 2014

Pořadí Jméno a příjmení rok narození kategorie Startovní číslo Poř. v Kat. Celkový čas    Plavání        Kolo         Běh    
1 Renata Jirková 1965 hobby 49 1 01:48:31 00:17:12 01:05:03 00:23:19
2 Ivana Poklopová 1964 hobby 39 2 01:49:02 00:19:55 01:03:30 00:21:10
3 Pavel Raus 1978 hobby 42 3 01:54:07 00:14:31 01:09:08 00:25:35
4 Ilja Procházková 1948 hobby 58 4 02:24:08 00:18:27 01:22:04 00:39:04

Výsledková listina ost. kat 2014

Pořadí Jméno a příjmení rok narození kategorie Startovní číslo Poř. v Kat. Celkový čas    Plavání        Kolo         Běh    
1 Renata Jirková 1965 hobby 49 1 01:48:31 00:17:12 01:05:03 00:23:19
2 Ivana Poklopová 1964 hobby 39 2 01:49:02 00:19:55 01:03:30 00:21:10
3 Pavel Raus 1978 hobby 42 3 01:54:07 00:14:31 01:09:08 00:25:35
4 Ilja Procházková 1948 hobby 58 4 02:24:08 00:18:27 01:22:04 00:39:04
5 Pavel Mikita 1952 M-50+ 50 1 02:37:24 00:15:45 01:21:05 00:47:57
6 Michal Mogrovics 1947 M-50+ 38 2 02:45:39 00:17:58 01:34:02 00:50:32
7 Lenka Poklopová 1989 Ž-free 41 1 02:46:08 00:19:22 01:50:25 00:35:04
8 Maria Bandzakova 1989 Ž-free 45 2 02:48:28 00:15:31 01:45:35 00:43:55
9 Alois Ondrouch 1962 M-50+ 22 3 02:51:43 00:18:39 01:36:27 00:51:33
10 Mojmír Kope?ný 1964 M-50+ 36 4 03:02:00 00:19:48 01:51:24 00:46:24
11 Markéta Hanáková 1974 Ž-40+ 27 1 03:21:34 00:20:49 02:04:55 00:52:39
12 Olga Panenková 1972 Ž-40+ 4 2 03:23:49 00:20:10 01:50:32 01:08:37
13 Rostislav Synek 1957 M-50+ 47 5 03:45:36 00:21:36 02:00:20 01:06:17
V katalogu Seznamu: Steelman.webnode.cz Bigman.cz Yeti