toto je popisek

Veteran Steel Man

Je málo činů tak pošetilých a přece tak mužných,...

Propozice

Trasy

Startovní listina

Přihláška


Kalendář 2018

Triatlon

28. července


Výsledky 2018

Výsledky 2017

Výsledky 2016

Výsledky 2015

Výsledky 2014

Výsledky 2013

Triatlon - Startovní listina

pořadové.č. jméno příjmení obec ročník typ závodu kategorie účast/prvně velikost trika
1 Vojtěch Novák Konice 1991 steelmanM-free l
2 Karel Huňka Ptenský Dvoreček 1969 steelmanM-free l
3 Martin Lipenský Skřípov 1969 steelmanM-free l
4 Aleš Vrba Olomouc 1980 steelmanM-freeano m
5 Vojtěch Koziol Olomouc 1981 steelmanM-free l
6 Tomáš Mlčoch Vřesovice 1981 steelmanM-freeano l
7 Pavel Dopita Vrahovice 1964 steelmanM-50+ l
8 Petr Janál Brno 1981 steelmanM-free m
9 Zbyněk Hajn Praha 1971 steelmanM-free xl
10 Jiří Veruňák Praha 9 1980 steelmanM-free l
11 Michal Mogrovics Olomouc-Lošov 1947 steelmanM-50+ xl
12 Martin Zaoral Lešany 1981 steelmanM-free m
13 Jakub Ondrouch Tři Dvory 1987 steelmanM-free xl
14 Jakub Zimmermann Konice 1989 steelmanM-freeano m
15 Jan Drábek Brno-Juliánov 1985 steelmanM-freeano l
16 Lubomir Smekal Otaslavice 1971 steelmanM-freeano l
17 Peter Kosztyu Ptení 1958 steelmanM-50+ xl
18 Jitka Hájková Konice 1978 steelmanŽ-40+ s
19 Pepa Procházka Prostějov 1972 steelmanM-freeano xl
20 Pavel Raus Čehovice 1978 steelmanM-free l
21 Pavel Mikita Chobyně 1952 steelmanM-50+ l
22 Alois Ondrouch Tři Dvory 1962 steelmanM-50+ano xl
23 Jiří Strbáček Prostějov 1980 steelmanM-free m
24 Martin Grulich Morkovice-Slížany 1983 steelmanM-free m
25 Tomáš Reif Olomouc 1990 steelmanM-free l
26 Ondřej Kolařík Veverská Bítýška 1982 steelmanM-freeano m
27 Klara Dedkova Praha 5 1978 steelmanŽ-40+ s
28 Alexandr Veslík Olomouc 1976 steelmanM-free l
29 Tomáš Trtil Olomouc 1979 steelmanM-freeano l
30 Martina Vidmuchová Budětsko 1971 steelmanŽ-40+ano s
31 Martin Hořínek Ostrava 1981 steelmanM-free m
32 František Niebauer Doloplazy 1976 steelmanM-free m
33 Martin Dostál Konice 1988 steelmanM-free m
34 Michal Karásek KRUMSÍN 1979 steelmanM-free m
35 František Kocourek Prostějov 1983 steelmanM-freeano s
36 Petr Dočkal Kralice na Hané 1975 steelmanM-free l
37 Ludvík Kumstát Prostějov 1963 steelmanM-50+ano l
38 Šimon Kumstát Prostějov 2000 steelmanM-freeano xl
39 Jana Černá Brno 1983 steelmanŽ-freeano s
40 Ondřej Černý Brno, Židenice 1980 steelmanM-freeano l
41 Igor Havlů Brno 1978 steelmanM-free l
42 Petr Vyroubal Prostějov 1976 steelmanM-free l
43 Roman Rozehnal Konice 1975 steelmanM-free l
44 David Vronka Slatinice 1974 steelmanM-free l
45 Ivo Lužný TTC Olomouc 1965 steelmanM-50+ano m
46 Jan Barabáš Olomouc 1976 steelmanM-free m
47 Jan Scheuer Lanškroun 1966 steelmanM-50+ m
48 Martin Coufalík Morkovice 1976 steelmanM-free l
49 Martin Rolinc Malhotice 1993 steelmanM-freeano m
50 Barbora Stojanová Hvozd 1994 steelmanŽ-free s
51 Václav Blaha Bedihošť 1959 steelmanM-50+ano m
52 Roman Grochol Bedihošť 1965 steelmanM-50+ano m
53 Jan Vydra Tři Dvory 1987 steelmanM-free m
54 Petr Hudec Litovel 1973 steelmanM-free l
55 Martin Pilnáček Jirkov 1979 steelmanM-free xl
56 Martin Kryl Prostějov 1991 steelmanM-free m
57 Jaroslav Komínek Koní e 1957 steelmanM-50+ l
62 František Špičák Čelechovice na Hané 1956 steelmanM-50+ l
65 Josef Rozsíval Dvorek 1988 hobbyhobby m
66 Jaroslav Bedford Skácel Konice 1946 hobbyhobbyano m
67 Eva Dembická Olomouc 1961 hobbyhobby s
68 Jan Kovanda Křemenec 1968 steelmanM-50+ l
69 Veronika Kovandová Prostějov 1999 hobbyhobbyano s
70 Adam Buigl Čechy pod Kosířem 1994 hobbyhobbyano l
71 Veronika Vykopalová Prostějov 2002 hobbyhobbyano s
72 Tomáš Bukovec Konice 2000 hobbyhobby l
73 Eda Kurdiovský Brno 1973 hobbyhobbyano m
74 Dušan Mrkva Krumsín 1962 hobbyhobby l
75 David Voráč Prostějov 1991 hobbyhobby l
76 Rostislav Synek Konice 1957 hobbyhobbyano l
77 Michal Anděl Petrov nad Desnou 1990 hobbyhobby s
78 Pavla Kurdiovská Brno 1978 hobbyhobbyano s
79 Kateřina Hrušková Praha 2108 hobbyhobbyano m
80 Veronika Paličková Pěnčín 1995 hobbyhobbyano s
81 Ctirad Fiala Št?pánov 1968 hobbyhobby xl
82 Josef Nevrlý Hvozd 1948 hobbyhobbyano m
83 Roman Přikryl Konice 1991 hobbyhobbyano l
84 Jaroslav Klusák Prostějov 1996 hobbyhobbyano l
85 Vít Bartolšic Brno 1980 hobbyhobbyano s
86 Eva Bartolšic Moravcová Brno 1986 hobbyhobby m
87 Lukáš Krejčíř Buková 1987 hobbyhobby l
88 Lucie Mikešová Bohuslavice 1988 hobbyhobby s
89 Radovan Fekeč Brno 1989 hobbyhobbyano m
90 David Blahák Prostějov 1988 hobbyhobbyano xl
91 Veronika Kozlovská Buková 1991 hobbyhobby m
92 Radek Procházka Konice 1989 hobbyhobby l
93 Petra Veruňáková Praha 1983 hobbyhobbyano m
94 Dominik Macének Meziříčko 1998 hobbyhobbyano l
95 Vojtěch Hajn Praha 2003 hobbyhobbyano m
96 Martin Ženožička Dvorek 1985 hobbyhobby l
97 Jan Kovanda Konice 1996 hobbyhobbyano l
98 Jiří Jurečka Kladruby nad Labem 1966 hobbyhobbyano m
99 Petra Hudíková Praha 8 1974 hobbyhobbyano s
100 Michaela Hájková Konice 2007 hobbyhobbyano s
V katalogu Seznamu: Steelman.webnode.cz Bigman.cz Yeti