toto je popisek

Veteran Steel Man

Je málo činů tak pošetilých a přece tak mužných,...

Propozice

Trasy

Startovní listina

Přihláška


Kalendář 2018

Triatlon

28. července


Výsledky 2018

Výsledky 2017

Výsledky 2016

Výsledky 2015

Výsledky 2014

Výsledky 2013

Triatlon

Vážení příznivci konického triatlonu,

dovolte mi, abych Vás pozval na další ročník již tradičního triatlonu: Veterán STEEL MAN. Pro začínající triatlonisty máme stále v nabídce poloviční trasy

Vzdálenosti pro Hobby:

  1. plavání - 400 m.
  2. silniční cyklistika - 23km.
  3. běh - 3,6 km.

Kromě závodníků je pro zajištění zdárného průběhu akce potřeba i silný tým organizátorů, proto bych chtěl touto cestou oslovit i případné zájemce do tohoto nezbytného týmu. Pokud by se našli nějací ochotní sponzoři, kteří by nás podpořili budou vítáni a jejich případné logo bude vyvěšeno za stupněmi vítězů.

Po velmi dobrých zkušenostech s areálem Čertových rybníků a především ochoty, jak majitele, tak obsluhy závod opět proběhne na stejném místě. V tomto areálu je dostatek místa pro zázemí závodu, odložení kol za plotem, možnost občerstvení a také WC. Letošní zima naše silničáře příliš nevyčerpala, takže předpokládám, že dojde k rozsáhlým opravám místních komunikací. Jinak by bylo vše beze změn, délky jednotlivých disciplín a také kategorie by zůstaly zachovány. Veškeré vaše návrhy, rady, připomínky nebo nabídky spolupráce jsou velmi vítány na mé mailové adrese jan_kovanda@seznam.cz.

V katalogu Seznamu: Steelman.webnode.cz Bigman.cz Yeti