toto je popisek

Veteran Steel Man

Je málo činnů tak pošetilých a přece tak mužných,...

Výsledky 2013

Propozice

Trasy

Startovní listina

Přihláška


Kalendář 2016


Duatlon

28. května


Triatlon

30. července

Propozice

Sportovní akce především neregistrovaných sportovců ve věku nad 18 roků (mladší účastníci musí doložit souhlas rodičů). Účast na vlastní nebezpečí a po důkladném zvážení svého zdravotního stavu, doporučujeme lékařskou prohlídku. Není nutné zdolávat závratné časy, ale překonat sám sebe a ve zdraví dorazit do cíle.

Termín: Sobota 23.5. 2015
Místo: Areál Čertovy rybníky (4km od Konice směr Stražisko - Ptení)
Parkování vozidel:
V blízkosti rybníků bude v případě potřeby na louce vytvořeno provizorní parkoviště cca 200m od arealu. (za rozpadlým mlýnem)
Registrace: DO 18.5.2015

Prezentace                        09,00 – 10,45

Rozprava                           10,30

Společné foto                    10,45

Prezentace na startu          10,55

Start                                    11,00

Občerstvení                       oproti lístečkům v baru cca od 13,45

Vyhlášení výsledků           15 minut po doběhu posledního závodníka (bude upřesněno)

Ustanovení

               VETERAN STEEL MAN DUATLON  - silnice (7,2 – 45 – 7,2) 

Z důvodu bezpečnosti se přesuneme po silnici směr Stražisko do druhé zatáčky kde na lesní cestě bude start běhu. Po vyznačené cestě podél chat se dáme po modré směr Štarnov. Pozor na odbočení vlevo na křižovatce lesních cest – vpravo vykácená stráň. Na konci lesa ostře doleva a dolů do Čunína. Po proběhnutí vesnicí po silnici k rybníkům. Zde občerstvení a pokračujeme do druhého kola.

               Po doběhnutí do cíle vezmeme kola z depa a nasedáme až za areálem, pozor na běžce. Okruh je značen žlutými šipkami s písmenem T. (podrobný popis i s mapou je v sekci o trasách). Po dojezdu k hranici rybníků sesedáme z kola a odvezeme ho do depa.

               Před areálem je občerstvení a vyrážíme znovu na stejné dva běžecké okruhy s cílem až u časoměřiče. Je třeba vždy při probíhání okolo časoměřiče nahlásit číslo a to jak po dokončení disciplíny tak při vyražení na další, tak abychom si mohli porovnat i časy jednotlivých disciplín. (kdo nenahlásí číslo nebude mít tyto časy přesné).

               HOBBY DUATLON – silnice (3,6 – 22 – 3,6)

Z důvodu bezpečnosti se přesuneme po silnici směr Stražisko do druhé zatáčky kde na lesní cestě bude společný start běhu. Po vyznačené cestě podél chat se dáme po modré směr Štarnov. Pozor na odbočení vlevo na křižovatce lesních cest – vpravo vykácená stráň. Na konci lesa ostře doleva a dolů do Čunína. Po proběhnutí vesnicí po silnici k rybníkům.

               Po doběhnutí do cíle vezmeme kola z depa a nasedáme až za areálem, pozor na běžce. Cesta ta na otočku je značena žlutými šipkami s písmenem T. Zpátky se pojede po stejné cestě zpět už bez značení až do Konice. (podrobný popis i s mapou je v sekci o trasách). Po dojezdu k hranici rybníků sesedáme z kola a odvezeme ho do depa.

               Před areálem je občerstvení a vyrážíme znovu na stejný běžecký okruh s cílem až u časoměřiče. Je třeba vždy při probíhání okolo časoměřiče nahlásit číslo a to jak po dokončení disciplíny tak při vyražení na další, tak abychom si mohli porovnat i časy jednotlivých disciplín. (kdo nenahlásí číslo, nebude mít tyto časy přesné).

               Teréní STEEL MAN DUATLON  - (7,2 – 25 – 3,6)

Z důvodu bezpečnosti se přesuneme po silnici směr Stražisko do druhé zatáčky kde na lesní cestě bude společný start běhu. Po vyznačené cestě podél chat se dáme po modré směr Štarnov. Pozor na odbočení vlevo na křižovatce lesních cest – vpravo vykácená stráň. Na konci lesa ostře doleva a dolů do Čunína. Po proběhnutí vesnicí po silnici k rybníkům. Zde občerstvení a pokračujeme do druhého kola.

               Po doběhnutí do cíle vezmeme kola z depa a nasedáme až za areálem, pozor na běžce. Konkrétní trasa bude upřesněna po konzultaci se znalci terení cyklistiky. Okruh bude značen fáborky a cedulemi. (podrobný popis i s mapou bude v sekci o trasách – pracovně směr Konice po hrázi rybníka Šištót nahoru k benzínce – Křemenec – Štarnov – Přemyslovice a zpět na rybníky). Po dojezdu k hranici rybníků sesedáme z kola a odvezeme ho do depa.

               Před areálem je občerstvení a vyrážíme znovu na stejný běžecký okruh s cílem až u časoměřiče. Je třeba vždy při probíhání okolo časoměřiče nahlásit číslo a to jak po dokončení disciplíny tak při vyražení na další, tak abychom si mohli porovnat i časy jednotlivých disciplín. (kdo nenahlásí číslo nebude mít tyto časy přesné).

 

KATEGORIE:  zatím bez kategorii

Startovné:  200 kč pro přihlášené do 18.5. Potom 250 kč.

Občerstvení zajištěno  -  při startu každé disciplíny, po každém běžeckém okruhu a v prostoru cíle-

 

Pokud by někdo měl nějaký nápad nebo připomínku, napište mi na můj emai nebo brnkněte. Pokud se nás sejde alespoň 20 (což považuji za takové minimum), tak bych oslovil majitele rybníků zda bychom tam mohli znovu roztáhnout cirkus.

V katalogu Seznamu: Steelman.webnode.cz Bigman.cz Yeti